Letní otevírací doba prodejen: 11:00-17:00.

Jak jsme se stali výrobci

Našimi obchody prošla spousta skvělých produktů od desítek výrobců a značek, nicméně i přesto jsme pořád marně vyhlíželi někoho kdo by vyráběl kvalitní produkty pomocí technologií, které byly v západních státech běžně dostupné. 

Nedalo se nic dělat, rozhodli jsme se, že díru na trhu vyplníme sami!  

Při vývoji našich ponožek ihned padla volba na přízi typu Coregarn, která je špičkou mezi bavlněnými vlákny, neboť spojuje výhody 100% bavlny s životností a pružností ponožek s příměsí.  Pak se stačilo spojit s největšími pletařskými kapacitami v České republice, zadat jim další specifické požadavky (jako např. to, aby byly pletené i na nohy s vysokým nártem, měly volné-vaflové lemy) a naše první (a dodnes nejprodávanější) PONOŽKY COREGARN byly v roce 2014 na světě. 

PONOŽKY COREGARN

Od té doby pravidelně naši značku rozšiřujeme o další a další typy, které se těší velké oblibě zákazníků. Nás poslední přírůstek do stálé kolekce, PONOŽKY MEDIK, byl inspirovaný našimi pánskými zákazníky. Ponožky zcela bez lemu se totiž v pánských velikostech vůbec nevyráběly, přitom poptávka po nich byla značná. 

PONOŽKY MEDIK

 

Od ponožek většina z nás požaduje 3 věci: aby vydržely, dobře vypadaly a nezruinovali naši peněženku. PONOŽKY TAUSIG jako výrobce se specializuje na ponožky, které jsou ZDRAVOTNÍ a KVALITNĚ ŠITÉ. Na jejich výrobu jsou použity pouze certifikované příze, díky kterým ponožky nedráždí pokožku, nebarví ale zároveň se nesráží a neprošoupají se po pár nošení. 

PONOŽKY TAUSIG nejsou obyčejné ponožky, jsou to české ponožky, které jsou vždy vymyšlené do posledního detailu, upletené jak nejlépe je to v dnešní době možné. Mají svou hodnotu. 

Koupí našich ponožek podpoříte nejen českého prodejce, české výrobce, ale zároveň i (upadající) pletařský průmysl v ČR. Děkujeme.