Reklamace

Pokud zjistíte, že vám bylo omylem zasláno jiné zboží než jste si objednali, kontaktujte nás prosím neprodleně e-mailem na info@ponozky-tausig.cz . Budeme se snažit tento problém co nejrychleji a pro Vás bezplatně řešit. 

Reklamační postup:

  1. Pokud zjistíte závadu na výrobku, ať již ihned po převzetí nebo během záruční lhůty informujte nás, prosím, co nejdříve o této skutečnosti e-mailem na  info@ponozky-tausig.cz
  2. zaslat zboží s pokud možno s číslem faktury a popisem závady zpět na adresu: Tausig Ponožky a Punčocháče, Vinohradská 101, Praha 3, 130 00,  a to doporučeně, bez dobírky.
  3. Zboží Vám bude podle Vašich požadavků buď nahrazeno jiným nebo vráceny peníze, v případě že se daný produkt již nevyrábí nebo není  k dispozici.

Máte možnost:

A) Nárokovat nové identické zboží.
B) Vyměnit za zboží jiné.

 Nárok na uplatnění záruky může zaniknout v následujících případech:

1. Zboží bylo poškozeno při přepravě (v případě, že dodávka vykazuje zjevné vady přepravního obalu, je kupující oprávněn odmítnout převzetí).
2. Zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými na obalu.

Pozor! Reklamace není možná v případě zkoušení zboží! Punčochové zboží se z hygienických důvodů nezkouší, tudíž nárok na reklamaci zaniká. Pokud nevíte svou velikost, napište nám raději nejprve e-mail a pokusíme se Vám poradit.

Zkoušené a nošené zboží nebude vyměněno!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení