Vážení zákazníci, při volbě dopravy Vyzvedávání na prodejnách prosím vyčkejte na e-mail s výzvou k vyzvednutí. Vaše objednávky budou připraveny k vyzvednutí do 3-4 dnů. Pro urgentní objednávky využijte možnost telefonického objednání na čísle 731 845 917.

Tipy na dárky, část 1

 

Milujeme je a zároveň nesnášíme, ale pod stromečkem nesmí chybět!

Ponožky pod stromečkem se stejně jako pletené svetry staly ikonou Vánoc, terčem kritiky a posměchu... Ale když je náhodou pod stromečkem nenajdeme, tak je to snad ještě horší. Vždyť nebudeme mít co nosit!

Když kupujeme ponožky jako dárek, zejména teď na Vánoce, dáváme si při výběru záležet na barvě, materiálu, vzoru atd. Zatímco se přes rok "odbýváme" obyčejnými ponožkami, na Vánoce si to chceme vynahradit a vybrat našim blízkým něco speciálního, co jim bude dělat radost celou zimu (a nebo celý rok).

Mezi nejčastější dárky patří zejména:

Dárková balení
Sada ponožek
v dárkové krabičce
Krabičky malé
(samostatně)
Sada ponožek
COREGARN
more sada krabicka mala sada core
372 Kč 19 Kč  550 Kč - 589 Kč
KOUPIT KOUPIT KOUPIT

 Sady veselých barevných ponožek lze koupit samostatně, nebo v dárkové krabičce ve formě příplatku. 

 

HYGGE veselé zimní ponožky
HYGGE ponožky bavlněné HYGGE ponožky s vlnou
unisex
HYGGE ponožky s vlnou
dámské
hygge bavlna hygge nove hygge damske vlna
139 Kč 219 Kč 159 Kč
KOUPIT KOUPIT KOUPIT

 Sady veselých barevných ponožek lze koupit samostatně, nebo v dárkové krabičce ve formě příplatku. 

A protože není nad klasiku, doporučujeme klasické zimní ponožky, těmi nic nezkazíte. Teplé ponožky potřebujeme všichni, stačí jen vybrat ty pravé. Jestli jsme na klasiku, nebo radši něco barevného. Představivosti se meze nekladou!

Froté ponožky
Froté ponožky
dámské (3p)
Froté ponožky
pánské (3p)
Froté ponožky
pruhované
frote damske frote panske frote pruhy
267 Kč 267 Kč 129 Kč
KOUPIT KOUPIT KOUPIT

 

Klasický jednoduchý dárek jsou obyčejné vlněné ponožky, jak pánské tak dámské. Jsou klasické pletené s podílem vlny cca 30 % proto jsou měkké a nekousavé, ale krásně zahřejí a symbolizují zimu samotnou. Využití pak najdou téměř všude! Do postele, na procházku se psem, do trekingových bot, na jaře do holinek na zahradu! Každý z nás má určitě sem tam, nějaký ten pár vlněných ponožek, který čas od času vytáhne. 

Ponožky s vlnou
Treking s vlnou
a bavlnou
Pletené
pánské
Pletené dámské
treking pletene panske pletene damske
109 Kč 109 Kč  109 Kč 
KOUPIT KOUPIT KOUPIT

 

Ponožky, které kupujeme k Vánocům by měly být takové, které si sami kupujeme málokdy. Právě v tomto období se nejvíce prodávají právě artikly s vyšším podílem různých druhů vln. V naší nabídce najdete nejen Alpaku, ale také kašmír, nebo angoru kterou si pleteme jako firma sami.

Vlněné ponožky řady NATUR
ALPAKA (100% vlna) OVČÍ (100% vlna) Angora (60% vlna)
alpaka vlna ovci angora
329 Kč 269 Kč  179 Kč 
KOUPIT KOUPIT KOUPIT

 

Všechny výše uvedené ponožky jsou BESTSELLERY ve svých kategoriích a za úspěch Vám ručíme! Nezapomeňte je zabalit do dárkové krabičky, aby radost byla dvojitá. Pokud jste nevybrali z našich TOP produktů, v příštím díle nabídneme další typy pro jednotlivé členy rodiny!