Tausig - ponožky a punčocháče

Rodinná firma založená roku 1994 manželi Tausigovými. 

Za dobu svého působení na trhu jsme se jako firma dostali do kontaktu s různými výrobci a distributory z celé České republiky a větší části kontinentu. Mezi našemi prvními značkami byly ryze české značky zvučných jmen jako např. Aries, Bapon, Trepon, Elite, Evona, Loana, Lonka, Novia a další. S některými spolupracujeme dodnes! Mezi naše nejsilnější partnery patří firmy Aries (ČR) Gatta (PL), Omsa (IT), RS (DE), FIORE (PL) a další. 

Zaměřujeme se hlavně na prodej v kamenných obchodech, jejichž adresy a otevírací doby si můžete najít o pár kliknutí dále. E-shop funguje pouze jako podpůrný prodejní kanál, kde bude nabídka zboží zatím omezená. 

E-shop - v současné době v rekonstrukci

V současné době dochází k rekonstrukci e-shopu, většina položek byla odstraněna a dochází k jejich opětovnému nahrání s novými atributy, které umožní lepší vyhledávání produktů podle specifických paramentrů.

(očekávané dokončení září/říjen 2018)

Navštivte naše kamenné prodejny na Praze 1 - Starém městě, Praze 3 - Žižkově či Praze 8 - Kobylisích! 

Vlastní výroba

Od roku 2015 jsme započali vlastní výrobu ponožek, které se můžou pochlubit odpovídající tou nejlepší kvalitou materiálu a úpletu, které jsme pro Vás za dobu své existence mohli vyvinout. Více o výrobě a technologii výroby v připravovaném blogu.

jak se píše v našem sloganu: "od Tausiga ponožky, to nejlepší na nožky!"