Pokud se rozhodnete k nákupu punčocháčů musíte si (a pak i nám) odpovědět na řadu otázek. Budeme se ptát na představu o materiálu, ceně a podrobných požadavcích na produkt, jako je třeba typ sedu, špičky, klínu atd. 

Začneme těmi, na které se ptáme zákaznic na prodejnách.

Na denní nošení/do společnosti?

Tím si odpovíte, jestli jde o spotřební zboží nebo hledáte něco specifického.

Síla?

Na společenské události se doporučují punčocháče do 15 Denů, na denní nošení doporučujeme 20 Denů, ale poslední dobou se často prodává verze SILIN 40 Denů - která je krásně průhledná, ale pevnější a takové punčocháče Vám vydrží i celou zimu! Podrobnější informace si můžete pročíst v odkazu Síla a DEN.

Cena vs Kvalita?

V každé kategorii Vám nabídneme několik produktů, musíte si nejdřív ujasnit, jestli chcete kvalitnější produkt, který Vám déle vydrží, nebo se jedná spíše o jednorázovou záležitost, do které nechcete investovat.

Materiál?

Chcete lesklé, pololesklé, polomatné nebo úplně matné? - Ano, je v tom rozdíl.
Lesklé se již moc nevyrábí, pololeské a polomatné jsou standartem. Matné punčocháče zase vypadají nepřirozeně. Samozřejmě záleží na vkusu - a především tedy právě na použitém materiálu.

Některé omyly:

Lycra.

Zákaznice často žijí v iluzi, že punčocháče s Lycrou se lesknou. To tak úplně není pravda. Lycru, nebo alespoň elastan obsahují všechny punčocháče. Díky ní punčocháče pruží. Takže můžete mít punčocháče s vysokým podílem lycry, které budou polomatné až matné!